Yhteystiedot

Ajanvaraus- ja neuvontanumeromme

09 839 22012

AITO Työterveys

Postiosoite: Kielotie 11 A, 4 krs. 01300 Vantaa
Puhelin: 09 839 22012
sähköposti: yritystyoterveys@vantaa.fi
Y-tunnus: 0943497-2

Sähköpostiosoite on tarkoitettu yhteydenpitoon esim. sopimusasioissa ja yhteystietojen muutoksissa.

Toimitusjohtaja

Hanna Heiskanen
hanna.heiskanen@vantaa.fi
050 350 2035

Palvelupäällikkö, Vantaa Tikkurila

Teija Korjala
teija.korjala@vantaa.fi
043 825 9037

Palvelupäällikkö, Vantaa Myyrmäki ja Espoo Tapiola

Anu Silander
anu.silander@vantaa.fi
040 540 8073

Palvelupäällikkö, Helsinki Pasila

Helena Friström
helena.fristrom@vantaa.fi
050 314 5427

Johtava työterveyslääkäri

Pirkko Kokkonen
pirkko.kokkonen@vantaa.fi
050 314 6387

Kehityspäällikkö, tietosuojavastaava, potilasasiamies

Emilia Vesanto
emilia.vesanto@vantaa.fi
040 511 6188

Viestintäkoordinaattori, mediayhteistyö

Karita Kangasmaa
karita.kangasmaa@vantaa.fi
040 736 5530

Sopimusasiat

Erja Lumme
050 312 4374
Puhelintiedustelut ma-pe klo 9.30 – 11.30
erja.lumme@vantaa.fi
Tee sopimus

Muu henkilöstö

Sähköpostiosoitteet muotoa etunimi.sukunimi@vantaa.fi

Palautteet

yritystyoterveys@vantaa.fi

Laskutustiedustelut

aito.yrityslaskutus@vantaa.fi
puhelintiedustelut ma – to klo 12:00 – 14:00
050 314 5423

HUS-Laboratorio ja HUS-Kuvantamisen laaja palveluverkosto pääkaupunkiseudulla on käytössämme:

HUS-Laboratorioiden toimipisteet, aukioloajat ja ajanvarauksen tiedot

Hus-Kuvantamisen (mm. röntgenpalvelut) toimipisteet, aukioloajat ja ajanvarauksen tiedot